czwartek, 10 kwietnia 2014

[RECENZJA] Zombie Kill of the Week


Zombie Kill of the Week to krótka, niezobowiązująca i co najważniejsze darmowa produkcja na Androida z zombiakami w roli głównej. Gra stanowi ulepszony port z wersji na PC i opiera się na eksterminowaniu kolejnych hord zombie. To co wyróżnia produkcje, to charakterystyczna pikselowa grafika a także platformowy styl gry.Możliwości customalizacji jest sporo...

Wraz z pokonywaniem kolejnych fal żywych trupów otrzymujemy pieniądze, za które odblokowujemy dodatkowe przejścia czy kupujemy broń, po odnalezieniu telefonów komórkowych możemy także rozpocząć grę z dodatkowymi ocalałymi sterowanymi przez sztuczną inteligencje.
Arsenał jest całkiem pokaźny, kupujemy bowiem nie tylko samą broń, ale także gadżety, czy elementy wyposażenia. Podobnie - czyli pozytywnie - sprawa wygląda ze zróżnicowaniem typów nieumarłych. Warto także wspomnieć iż nasza rozgrywka nie kończy się, dopóki ostatni członek naszej drużyny (my albo bot) nie zginie.


... podobnie jak przeciwników!

Plansz jest sporo, sterowanie jest intuicyjny, a zabijanie zombie cieszy - czyli wszystko jest na swoim miejscu. Do tego dochodzi całkiem dobra muzyka i duże zróżnicowanie wyposażenia. Jednym słowem, polecam!

Tomasz Depczyński
Radioaktywny RedaktorGra dostępna za darmo w sklepie Google Play i App Store.
Gameplay:

   Platformy: Android, iOS

   Plusy:
     + Prosta i wciągająca
     + Różnorodne plansze
     + Całkiem dobra oprawa graficzna (jak na standardy pikselowe) 
     + Duże ilości wyposażenia ;)
     + Walki z Bossami!
    
    

   Minusy:
     - Po pewnym czasie staję się odrobinę powtarzalna
     - Można by ulepszyć AI towarzyszy...
     


   Sedno klimatu: Masakrowanie pikselowych zombie!Radioaktywny Ranking!
Jak oceniasz Zombie Kill of the Week? Podobał Ci się artykuł? Daj nam o tym znać!

0 komentarze:

Prześlij komentarz