czwartek, 10 kwietnia 2014

[RECENZJA] Crazy TribesCrazy Tribes to gra nawiązująca mechanizmami do produkcji "Plemiona" i osadzona w futurystycznym, postapokaliptycznym świecie. Produkcja dostępna jest za darmo na androida i iOS, zawarto w niej jednak system mikropłatności. Główna oś rozgrywki ogranicza się do rozbudowy bazy i walk z innymi graczami.Crazy Tribes założeniami mocno nawiązuję do przeglądarkowych tytułów, w których grłównym zadaniem gracza jest rozbudowa w czasie rzeczywistym własnej bazy. Oznacza to, iż wznoszenie budynków może trwać kilka dni, a wytwarzanie surowców kilkanaście godzin. W gry tego typu gra się miesiącami, powoli rozwijając własne konstrukcje. Chyba, że ma się pieniądze - dzięki nim w ciągu kilku sekund można wznieść niedostępną dla innych kolonie.

Rozbudowy kolonii dokonujemy na jednym ekranie.
W grze czuć postapokaliptyczny klimat, choć jest on raczej dodatkiem, a nie sednem rozgrywki. Poziom graficzny jest zróżnicowany - czasami natkniemy się bowiem na piękne artworki, innym na odrobinę przestarzałe animacje czy tekstury.

W grze przyjdzie nam zmierzyć się z graczami z całego globu.
Crazy Tribes to gra dla graczy preferujących długą, spokojną rozgrywkę. Nawet walki pomiędzy koloniami odbywają się tu bowiem w sposób turowy i zajmują dużo czasu.


Tomasz Depczyński
Radioaktywny Redaktor


 Gra dostępna za darmo w sklepie Google Play i App Store


 Gameplay:
   Platformy: Android, iOS

   Plusy:
     + Klimat postapokaliptycznych pustkowi...
     + Całkiem dobre mechanizmy rozgrywki
    
    

   Minusy:
     - Mikropłatności
     - Czasami słaba oprawa graficzna
     - Powtarzalna
    
     


   Sedno klimatu: Postapokaliptyczna otoczka.Radioaktywny Ranking!
Jak oceniasz Crazy Tribes? Podobał Ci się artykuł? Daj nam o tym znać!

0 komentarze:

Prześlij komentarz