piątek, 18 kwietnia 2014

[RECENZJA] Contract Killer Zombies 2 Origins


Contract Killer Zombies 2 Origins to kontynuacja recenzowanej już przez nas gry studia Glu Mobile, w której głównym celem była ochrona naszych towarzyszy przed hordmi zombie. Druga część zmienia koncepcję rozgrywki, bowiem naszym protagonistą została kobieta, która w przeciwieństwie do strzelca z poprzedniej części może swobodnie ruszać się po całym terenie mapy.


Nowa część, przynosi nowe założenia rozgrywki - ambitne co prawdą, ale w mojej ocenie nie do końca zrealizowane pomyślnie. Naszą przygodę rozpoczynamy jako kobieta zabójca skacząca po całej mapie z pistoletem w obu dłoniach. Postacie z poprzedniej cześci gry były nie tylko o wiele bardziej intrygujące, ale także po prostu bardziej realne... Sam klimat gry nadal jest dobry, ale muszę przyznać, że także podobał mi się bardziej w poprzedniej części, było mrocznie, bez nadzieji... w tej odsłonie wędrujemy po dziwnych laboratoriach i podziemnych kompleksach, w których postapokaliptyczny klimat jest lewo wyczuwalny.

Sterowanie dobrze sprawdza się w ferworze walki.
Sprawa wyposażenia wygląda podobnie do poprzedniej części - arsenał jest całkiem spory, ale za najlepszą broń przyjdzie nam zapłacić realną gotówką. W trakcie misji do wykonywania mamy najróżniejsze zadania jak np, ochrona członka drużyny czy zabicie bossa.

Zmienione zostało także sterowanie, które wygodne, cierpi na jeden mankament - irytująca opcja automatycznego ostrzału często bowiem uniemożliwia oddanie precyzyjnego strzału.Tomasz Depczyński
Radioaktywny Redaktor

Gra jest dostępna za darmo w sklepach Google Play i AppStoreGameplay:

   Platformy: Android, iOS

   Plusy:
     + Zmiana ujęcia rozgrywki
     + Masa wyposażenia
     + Dopracowana
     + Grafika
    

   Minusy:
     - Mikropłatności
     - Kiepski główny bohater   Sedno klimatu: Różnorodność misji,Radioaktywny Ranking!
Jak oceniasz Contract Killer Zombies 2 Origins? Podobał Ci się artykuł? Daj nam o tym znać!

0 komentarze:

Prześlij komentarz