środa, 26 sierpnia 2015

[NEWS] Wideorecenzja Bright Future oraz informacje o zbiórce na lokalizacje gry!Przypominamy o trwającej jeszcze zbiórce w serwisie wspieram.to dotyczącej postapokaliptycznej gry planszowej Bright Future, lokalizowanej przez wydawnictwo Ogry Games, znane m.in. z gry planszowej Metro 2033!

Bright Future to rozbudowana gra planszowo-karciana, w której wcielasz się w rolę Bohatera ocalałego po nuklearnej apokalipsie. Zawartość pudełka umożliwia zabawę na trzy różne sposoby. Dzięki temu możesz się dobrze bawić w każdej sytuacji - gdy masz ochotę na rywalizację z innymi graczami, gdy masz więcej czasu i chcesz wspólnie z nimi spróbować uratować ludzkość, albo gdy po prostu wyzwiesz kogoś na szybki i brutalny pojedynek na arenie.

Najpierw jednak musisz wybrać spośród 12 dostępnych postaci swojego Bohatera, do wyboru człowieka lub mutanta. Każda z postaci posiada wyjątkową umiejętność, która wymaga obrania innej taktyki i może mieć duży wpływ na przebieg rozgrywki.

Obecnie zbiórka osiągnęłą 82% wymaganego pułapu. Kilka dni temu pojawiła się również polska wideorecenzja tytułu, którą to prezentujemy poniżej :)

Więcej informacji na stronie projektu:

https://wspieram.to/projekt/5010/bright-future-polska-edycja


Wideorecenzja:

0 komentarze:

Prześlij komentarz