czwartek, 21 sierpnia 2014

[NEWS] Wasteland 2 zostanie wydane w Polsce w bogatej Edycji Strażnika!Wydawnictwo Cenega, będące dystrybutorem Wasteland 2 w Polsce ogłosiło iż produkcja zostanie wydana w naszym kraju 19 września w bogatej Edycji Strażnika, która to oprócz gry zawierać będzie soundtrack, kod do pobrania pierwszej części gry, kompleksowy przewodnik, plakat, a także pięć kolekcjonerskich kart z grafikami postaci z gry. Całość zostanie zapakowana w duże, unikatowe pudełko kolekcjonerskie.

Cena sugerowana zestawu waha się od 110 do 130 zł.

Dla naszych czytelników mamy już przygotowaną niespodziankę na premierę gry, związaną z naszą współpracą z wydawnictwem Cenega. Więcej informacji już wkrótce! :)

Tomasz Depczyński
Radioaktywny Redaktor

3 komentarze:

 1. Wiadomo może czy gra bedzie wymagać aktywacji przez steamwork??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O ile wiem, to wersje DRM free otrzymają tylko Kickstarterowi darczyńcy i Ci którzy kupią grę w sklepie GOG.com. Wydania pudełkowe i reszta wersji będzie wymagała aktywacji na Steamie.

   Usuń
 2. Szkoda. Gra zapowiada się co najmniej ciekawie. Z reguły nie lubię gier w wersji elektronicznej ale wygląda na to ze w wielu przypadkach nie ma innego wyjścia jeśli się chce pograć bez DRM'u

  OdpowiedzUsuń