poniedziałek, 31 marca 2014

[RECENZJA] State of Decay - DLC Breakdown


Dodatek Breakdown został stworzony dla fanów oryginalnej gry, który domagali się większego wyzwania i niekończącej się walki o przetrwanie. Jego główną osią jest sandboxowa rozgrywka z ciągle rosnącym poziomem trudności. 


Wraz z postępami w rozgrywce odblokowujemy nowych bohaterów, którymi możemy następnie rozpocząć nową grę.
Grę rozpoczynamy jako losowa postać, a naszym pierwszym zadaniem jest odnalezienie grupy do której moglibyśmy dołączyć. Gdy już zdobędziemy zaufanie ocalałych pozostaję nam tylko rozwój bazy i naprawienie ciężarówki, która w odpowiednim momencie przeniesie nas na wyższy poziom trudności - ze zresetowaną mapą i zdobytym ekwipunkiem. I tak bez końca. Szkoda tylko, że wszystko odbywa się w lokacjach znanych z podstawki, a po kilku pokonanych poziomach do rozgrywki wkrada się nuda. Gra na szczęście na pewien czas ratuje sytuacje poprzez nowy systemem wyzwań i grywalne postaci herosów o specjalnej charakterystyce. Do tego dochodzi kapitalny klimat podstawki, teraz nawet zwielokrotniony m.in. poprzez liczne choroby nękające naszą społeczność. Nie trudno jednak odnieść przy tym wszystkim wrażenia, że zmian w stosunku do oryginalnej gry jest niewiele. Dla fanów hardcorowego przetrwania - polecam, inni mogą sobie ten dodatek spokojnie odpuścić.

Tomasz Depczyński
Radioaktywny Redaktor

Rozgrywka w stosunku do oryginalnej gry została znacznie utrudniona. Nasze postacie chorują, łatwiej też o śmiertelne rany.

Gameplay:   Platformy: PC, X360

   Plusy:
     + gra stanowi prawdziwe wyzwanie
     + Kolejne poziomy trudności
     + wiele różnorodnych bohaterów do zwerbowania
     + system wyzwań
    
    

   Minusy:
     - ta sama mapa co w oryginale
     - brak większych zmian


   Sedno klimatu: Jeszcze większy realizm rozgrywki.


Radioaktywny Ranking!
Jak oceniasz DLC Breakdown? Podobał Ci się artykuł? Daj nam o tym znać!

0 komentarze:

Prześlij komentarz