środa, 13 sierpnia 2014

[ARTYKUŁ] Najlepsze postapokalityczne gry flash


W artykule tym postaram zapoznać Was z najlepszymi moim zdaniem produkcjami flash, które traktują o postapokalipsie. Oczywiście każda z gier jest darmowa, pod każdą pozycją znajdziecie takżę link do najnowszej wersji.

Kolejność jest losowa, najlepszą grę wybierzcie sami :)

Tomasz Depczyński
Radioaktywny Redaktor


1. The Last StandProsta, ale diabelnie klimatyczna gierka, w której naszym głównym celem jest przetrwanie aż do przybycia pomocy. Nocą musimy odpierać kolejne fale zombie, zaś za dnia szukać broni i ocalałych. Dynamiczna rozgrywka i świetna oprawa wizualna przysporzyła grze wielu fanów.


Gra dostępna do pogrania pod TYM adresem.


2. The Last Stand 2
Wzbogacona wersja nadmienionego już oryginału. Zasady rozgrywki pozostały te same, teraz jednak mamy większą możliwość kontroli poczynań naszych ocalałych - na mapie okolicy wyznaczamy budynki do przeszukania, w których odnajdujemy broń, zasoby i amunicje. Po przeszukaniu danego terenu ruszamy w dalszą drogę, na którą trzeba odpowiednio się przygotować. Zwiększono także ilość dostępnej broni, oraz poprawiono tła.


Gra dostępna do pogrania pod TYM adresem.


3. The Last Stand: Union CityKolejna gra z serii The Last Stand - tym razem jest to jednak pełnoprawny RPG w świecie po apokalipsie zombie, którego przejście zajmuję długie godziny. Rozbudowany system rozwoju bohatera, ciekawe zadania i tony świetnego ekwipunku (w tym ubrania i gadżety), a także iście survivalowa potrzeba jedzenia, picia i snu czynią w moim mniemaniu z The Last Stand: Union City najlepszą grę flash w jaką kiedykolwiek grałem.Gra dostępna do pogrania pod TYM adresem.4. Nuclear Plant


Prosta gra w formie strzelanki, kryjąca jednak w sobie wielki morał i zaskakujące zakończenie. Naszym głównym zadaniem jest wyhodowanie rośliny, która mogłaby ponownie zapełnić Ziemię tlenem. Co z Tego wyniknie? Sprawdźcie sami, gra nie jest długa ;)Gra dostępna do pogrania pod TYM adresem.5. Project Wasteland 0Gra nawiązująca do Falloutowych mechanizmów rozgrywki, wyglądu mapy świata, czy interfejsu w tak ogromnej części, iż można nawet zarzucić twórcą plagiat... Wcielamy się w role kotowatego humanoida, który musi przetrwać na pustkowiach. Walczymy z bandytami, pająkami i skorpionami, kolekcjonujemy ekwipunek, a potem dalej walczymy. Oczywiście turowo, jak to na Fallou.... znaczy się Project Wasteland 0 przystało.Gra dostępna do pogrania pod TYM adresem.


6. Dom we mgle...Świetna gra przygodowa, w której musimy zbierać przedmioty aby opuścić wnętrze zamkniętego schronu.Gra dostępna do pogrania pod TYM adresem.

7. Pandemic 2Gra, w której naszym głównym zadaniem jest zniszczenie ludzkości za pomocą wirusa. Mechanizmami przypomina uproszczone Plague Inc. o którym więcej napisaliśmy w tym artykule - KLIK.Gra dostępna do pogrania pod TYM adresem.
1 komentarz:

  1. Pozwolę sobie przedstawić jeszcze grę Lord of Money na www.LordOfMoney.prv.pl

    OdpowiedzUsuń