wtorek, 17 czerwca 2014

[KONKURS] Szczury Wrocławia - nowy postapokaliptyczny projekt Roberta Szmidta - stań się jednym z głównych bohaterów powieści!Szczury Wrocławia to nowy projekt Roberta Szmidta, autora takich postapokaliptycznych pozycji jak "Samotność Anioła Zagłady" czy "Apokalipsa według Pana Jana". Akcja książki została osadzona w postapokaliptycznym Wrocławiu zniszczonym przez apokalipsie zombie. Jak sam podkreśla autor, Szczury Wrocławia, to jednak coś znacznie więcej niż tylko pojedyncza książka - całość wykreowanego przez niego uniwersum będzie bowiem otwarta w formie licencji dla wszystkich chętnych autorów:
Prawdziwie nowatorska jest jednak towarzysząca projektowi akcja, w której każdy z fanów może stać się jednym z bohaterów książki! Każdy kto polajkuję oficjalny profil inicjatywny, weźmie bowiem udział w losowaniu, a jeżeli dopiszę mu szczęście jego imię i nazwisko znajdzie się w powieści. Tak podsumowuję zaś całą inicjatywę sam autor:
Okazało się, iż taki koncept był strzałem w dziesiątkę, a skala zainteresowania zaskoczyła nawet największych sceptyków. Obecnie ponad 700 osób chcę znaleźć swoje nazwisko na łamach powieści, ale to zaledwie początek udziału czytelników w tworzeniu książki! Dla czterech wybrańców, którzy są fanami jednych z czterech portali biorących udział w przedsięwzięciu nadarza się okazja do zostania jednym z głównych bohaterów! Wybrańcy wezmą udział w castingu, w wyniku którego, główne postaci powieści mogą otrzymać ich wygląd, osobowość czy życiową historie.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tym większa dla nas przyjemność ogłosić, że wraz z portalem Krajobrazy Zagłady mamy przyjemność poprowadzić konkurs, w którym nagrodą będzie stanie się jednym z czterech głównych protagonistów powieści! Za stronę techniczną zmagań odpowiadać będzie portal Krajobrazy Zagłady I TO WŁAŚNIE NA ICH FACEBOOKOWY PROFIL prosimy wysyłać wszystkie odpowiedzi :)


Aby wziąć udział w konkursie należy:
1. Polubić fanpage Szczury Wrocławia
2. Polubić fanpage Krajobrazy Zagłady oraz Radioaktywne Recenzje.
3. Wysłać poprawną odpowiedź na pytanie konkursowe w wiadomości na facebookowej stronie Krajobrazów Zagłady.


A teraz czas na pytanie! 


W jakich okolicznościach ginie Jacqui, bohaterka serialu The Walking Dead?Na odpowiedzi czekamy do pierwszego lipca bieżącego roku, spośród tych poprawnych wylosujemy jednego szczęśliwca, który stanie się bohaterem "Szczurów Wrocławia" !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na koniec kilka informacji, których ekskluzywnie udzielił nam sam autor! :)

"Szczury Wrocławia to wielowątkowa powieść, w której chcę pokazać losy ludzi, którzy przetrwali apokalipsę zombie i zrobię to z kilku perspektyw – od szczytów władzy, po reakcje zwykłych, pozostawionych sobie ludzi, konfrontujących się na co dzień z okrutną rzeczywistością apokalipsy. W każdym ze wspomnianych wątków pojawią się bohaterowie pierwszoplanowi, będzie ich jednak garstka – w tym czterech wyjątkowych, ponieważ każdy z was ma szanse stać się jednym z nich. Cztery portale biorą udział w tym castingu, na każdym z nich zostanie wybrany jeden użytkownik, który posłuży za wzór literackiej postaci, i to nie tylko z imienia i nazwiska. Postaram się odwzorować was najdokładniej jak to tylko możliwe, łącznie z wyglądem i zachowaniami (na tyle, na ile zdołam was poznać), abyście stali się rzeczywistymi szczurami mojego Wrocławia. Co trzeba zrobić, żeby wystartować w tym castingu? Naprawdę niewiele. Weźcie udział w konkursie zorganizowanym na tym portalu, odpowiedzcie na jedno pytanie i zalajkujcie facebookowy profil książki (dzięki temu będziecie mieli szansę na trafienie na łamy książki w nieco mniejszych, drugoplanowych rolach). Nie wahajcie się. Gwarantuję wam najbardziej bezbolesną śmierć w waszym życiu."

0 komentarze:

Prześlij komentarz