piątek, 13 czerwca 2014

[RECENZJA] Collapse: Devastated WorldCollapse to postapokaliptyczna gra akcji od studia Creoteam. Produkcja osadzona została w świecie zniszczonym przez inwazje istot z innego wymiaru.

Akcja gry rozpoczyna się w roku 2096, wiele lat po głównym ataku. Gdy większość ludzi została już wymordowana przez najeźdźców nieliczni ocalali nadal podtrzymują rozpaczliwą walkę z przedstawicielami obcej rasy. Siły ludzkości słabną jednak z każdym dniem, a ostatnią nadzieją na jej ocalenie wydaję się elitarna organizacja The Lords skupiająca najlepszych wojowników.

Sednem gry jest nieprzerwana walka z obcymi przeplatana elementami platformowymi oraz rozwiązywaniem zagadek. Autorzy przygotowali do zwiedzania rozległy świat podzielony
na kilka głównych lokacji, zapełnionych zarówno przez przeciwników jak i najróżniejsze wyposażenie gotowe do zebrania. Wśród niego znajdziemy zaś zarówno broń palną, białą jak i futurystyczne gadżety.

System walki w grze został pieczołowicie dopracowany przez twórców i oferuję zarówno dynamiczną akcje jak i sporą dawkę zagrywek taktycznych.

Oprawa graficzna produkcji prezentuję się całkiem przyzwoicie, na pochwalę zasługuję także zaimplementowany w grze system dynamicznych zniszczeń otoczenia.

Tomasz Depczyński
Radioaktywny Redaktor
Gameplay:0 komentarze:

Prześlij komentarz