niedziela, 16 listopada 2014

[ZAPOWIEDŹ] MiscreatedMiscreated to postapokaliptyczna gra MMO stworzona przez studio Entrada Interactive, w której przyjdzie nam walczyć o przeżycie w zdewastowanym świecie opanowanym przez skrajnie niebezpieczne zombie-mutanty. Produkcja znacząco nawiązuję do takich tytułów jak DayZ bądź Rust, tworzona jest jednak na silniku CryEngine, co gwarantuję o wiele lepszą oprawę graficzną.

Akcja gry toczy się w roku 2089, w czasach gdy po serii wojen nuklearnych, które niemal zniszczyły całą planetę ludzkość stara się odbudować cywilizacje. W świecie pełnym zagrożeń i niebezpieczeństw gracz będzie musiał się wcielić w role ocalałego, który próbuję przetrwać jak najdłużej w tym dyskopijnym świecie. Na naszej drodze staną gromady bandytów, hordy zombie-mutantów oraz jak to zwykle bywa w tego typu grach survivalowych także głód oraz choroby.

Obszar gry będzie obejmował ponad 64km² przestrzeni zlokalizowanej na terenie zniszczonych ruin, ale także lasów, wiosek i jaskiń. Obszar ten zostanie zapełniony przez losowe sytuacje kreowane na bieżąco przez silnik gry, co spowoduję m.in. nagły atak potworów, czy okazje do zbadanie pobliskich chat.

Gra pozbawiona będzie także tzw. "safe zonów" czyli obszarów wolnych od ataków innych graczy. Twórcy zapowiadają, iż znacząco spotęguję to atmosferę zagrożenia - w Miscreated nigdzie nie będzie można czuć się w pełni bezpiecznie.

Twórcy postawili także na rozległą kustomalizacje broni i pojazdów, których możemy używać do eksploracji terenów. Do rozgrywki zaimplementowano zaawansowany system craftingu, który pozwala ze składników tworzyć podręczne przedmioty, ale także fundamenty przyszłej bazy.

Całość doprawiona została dynamicznym systemem pogody, generowanej w czasie rzeczywistym w wysokiej jakości.

Gra póki co znajduję się na platformie steam we wczesnym dostępnie, twórcy zapowiadają jednak, iż pełna wersja produkcji ukaże się już w 2015 roku. Do tego czasu gra ma być sukcesywnie patchowana.

Tomasz Depczyński
Radioaktywny Redaktor

Gameplay:


0 komentarze:

Prześlij komentarz