niedziela, 16 listopada 2014

[RECENZJA] Post Apocalyptic MayhemPost Apocalyptic Mayhem to postapokaliptyczna gra wyścigowa osadzona w dystopijnym świecie przyszłości zniszczonym przez szereg kataklizmów. W produkcji gracze wcielą się w role kierowców uzbrojonych pojazdów i wezmą udział w brutalnej rywalizacji na niebezpiecznych torach.

Gra oferuje możliwości zabawy zarówno w trybie dla jednego gracza jak i w wersji wieloosobowej. W każdym z nich trasy są wprost usiane przez rozmaite przeszkody i pułapki. Dodatkowo plansze zostały wykonane z dużą dbałością o szczegóły i idealnie wpasowują się w postapokaliptyczny klimat ukazując nam piękne, zrujnowane krajobrazy i poprzecinane przepaściami miasta.


Potężną zaletą Post Apocalyptic Mayhem jest spore zróżnicowanie pojazdów.


Aby zwyciężyć będziemy musieli nie tyle dotrzeć pierwsi na pole mety, ile zabić jak największą liczbę oponentów, uzyskując przy tym jak najlepszy wynik. Rozgrywka jest szybka i widowiskowa, daje także mnóstwo frajdy!

Całość została uzupełniona przez świetne efekty i klimatyczną oprawę wizualną. Udźwiękowienie z jednej strony dodaje produkcji charakteru, z drugiej zaś dobrze podnosi atmosferę podczas walk, co także stanowi jej duży plus.


Tomasz Depczyński
Radioaktywny Redaktor

Gameplay:


0 komentarze:

Prześlij komentarz