poniedziałek, 4 stycznia 2016

[KONKURS] Postapokaliptyczny konkurs na początek roku od Radioaktywnych Recenzji!Z przyjemnością ogłaszamy, iż mamy do rozdania dwa niesamowite zestawy postapokaliptycznych gadżetów ufundowane przez wydawnictwa Insignis i Cenega!Do wygrania jest dostępny:

1) zestaw Metro składający się z książki Metro 2035 oraz postapokaliptycznego kalendarza na rok 2016 od wydawnictwa Insignis .

2) zestaw Fallout składający się z: oryginalnej koszulki w rozmiarze L z logiem VaultTec, soundtracku, plakatu o wymiarach 29,5x42 oraz zestawu przypinek.Zasady wzięcia udziału w konkursie:

1. Przede wszystkim musicie być sympatykami naszej strony, co najlepiej uzewnętrzni się w czytaniu materiałów, ale także poprzez lubienie naszego facebooka :)

2. Musicie polubić TEN OTO post konkursowy.

3. W komentarzu do wspomnianego posta musicie wpisać wygraniem jakiego zestawu jesteście zainteresowani - sformułowanie "METRO" jeżeli to zestaw z książką i kalendarzem czy sformuowanie "FALLOUT" jeśli to zestaw gadżetów z czwartego Fallouta - przy czym nie można wpisać jednocześnie dwóch zestawów.

Konkurs potrwa do piątku 08.01.2016 r. do godz. 18:00. O godzinie 20:00 podamy wyniki losowania, które rozstrzygnie o tym kto otrzyma wybrany przez siebie zestaw.

Na koniec zdjęcia nagród! :) 
0 komentarze:

Prześlij komentarz