niedziela, 28 czerwca 2015

[NEWS] Bright Future - nowa postapokaliptyczna gra od wydawnictwa Ogry Games!


Wydawnictwo Ogry Games powraca! Po wydaniu gry planszowej osadzonej w uniwersum Metro 2033, Ogry pozostały w klimacie post-apo, ale tym razem kierują swoją propozycję do miłośników rozbudowanych gier karciano-planszowych. Już 1 lipca na platformie wspieram.to rozpoczyna się kampania crowdfundingowa polskiej edycji Bright Future, gry autorstwa bułgarskiej firmy Vermin Games.


W Bright Future możesz wybrać jeden z trzech dostępnych trybów rozgrywki:

I - TUNEL WŁADZY - współzawodnictwo dla 2-5 graczy

Przejmij jako pierwszy kontrolę nad opuszczonym bunkrem rządowym z czasów Zimnej Wojny i zapewnij bezpieczną przyszłość swojej rodzinie i przyjaciołom.

Aby dostać się do Tunelu Władzy będziesz potrzebował specjalnych kodów dostępu, umieszczonych na dyskietkach ukrytych przy ciałach nieżyjących przedstawicieli Władzy porozrzucanych w miejscach naznaczonych przez anomalie i nierzadko zamieszkałych przez straszne potwory. Bądź czujny, bo aktualny kod do systemu zabezpieczeń ciągle się zmienia - wygrywa ten, kto będzie dysponował właściwą kombinacją we właściwym czasie.

II - PODZIEMNA GORĄCZKA - kooperacja dla 2-4 graczy

Druga Apokalipsa nadeszła w postaci szerzącej się w tunelach śmiertelnej zarazy. Wspólnymi siłami musicie ocalić ludzkość od zagłady. Jako grupa legendarnych bohaterów próbujecie zatrzymać infekcję. Aby ocalić resztki rodzaju ludzkiego, bohaterowie muszą zagłębić się w brudne i bardzo niebezpieczne tunele, aby zdobyć próbki choroby. Gdzieś w Koloniach mieszkają lekarze, którzy mogliby pomóc leczyć chorych jeśli posiadaliby lekarstwa. Gdzieś w tunelach żyje również mikrobiolog zdolny stworzyć właściwą szczepionkę...tylko czy uda Wam się znaleźć lekarstwo, zanim zaraza wybije całą populację podziemnego świata?

III - ARENA - szybki karciany pojedynek dla 2 graczy

Ile jest warte życie bez zabawy?
I jeśli każdy dzień jest walką o przetrwanie, czemu nie zaryzykować bardziej? Jako jedna z najstarszych podziemnych stacji w całym mieście, Stadion utrzymuje przy życiu ducha rywalizacji...lecz niestety nie zawodników.Pudełko z grą zawiera:
 - 12 kart bohaterów
 - 48 kart sprzętu: broni i pancerzy

 Karty lokacji:
 - 12 kart Kolonii
 - 12 kart Posterunków
 - 12 kart Anomalii
 - 7 kart Tuneli
 - specjalne karty do scenariusza Tunel Władzy
 - 9 kart Tuneli
 - specjalne karty do scenariusza Podziemna Gorączka
 - 16 kart Mapy;
 - 106 żetonów, takich jak lekarstwa, jedzenie, misje i kody
 - dwustronną planszę
 - instrukcję;

 Zapraszamy do wsparcia projektu na wspieram.to/brightfuture

 Start już 1 lipca! 

więcej na: www.facebook.com/ogrygames www.brightfuturegra.pl 


0 komentarze:

Prześlij komentarz