czwartek, 12 grudnia 2013

NEWS] Nowe informacje na temat Fallouta 4 - dotarto do dokumentów opisujących świat gry.


Zamieszanie w sprawie portalu thesurvivor2299.com skutecznie ograniczyło zaufanie graczy do wszelkich pogłosek w sprawie nowego postapokaliptycznego dzieła Bethesdy, wydaję się jednak, że mamy pierwsze realne dowody, iż Fallout 4 powstaje.

W ostatnich dniach serwis Kotaku dotarł do dokumentów zawierających opisy postaci i lokacji, wskazujące wyraźnie na zbieżność z uniwersum Fallouta. Choć nazwa serii nie pada w tekście, to dokumenty ze względu na swą zawartość wydają się być pierwszą udowodnioną przesłanka na to, że Bethesda pracuje nad nowym dziełem.

W tekście zawarte są m.in. informacje dotyczące Instytutu - tajemniczego projektu naukowego, który miałby odgrywać znaczącą role w fabule. Co ważniejsze, wydaję się jednak, iż akcja Fallouta 4 rzeczywiście osadzona zostanie w okolicach Bostonu - potwierdzają to nie tylko znalezione teksty, ale także pogłoski o tym, jakoby w 2012 roku Bethesda badała budynki MIT w Bostonie - dokładnie te, w których miałaby rozgrywać się przedstawiona w grze historia.

Poniżej można zapoznać się z udostępnionymi plikami:Link do oryginalnego artykułu na kotaku.com - KLIK

0 komentarze:

Prześlij komentarz