czwartek, 10 kwietnia 2014

[RECENZJA] Epoch


Postapokalipczna strzelanka ze świetnym gameplayem i sterowaniem,  do tego doprawiona dobrą grafiką. Czego więcej chcieć na Androidzie?   


Mechanika Epoch opiera się na osłonowej walce z coraz to nowymi falami przeciwników w przytłaczającej postapokaliptycznej scenerii. Do naszej dyspozycji oddany został potężny arsenał broni i wzmocnień, w trakcie walki dostępne są także zaawansowane posunięcia taktyczne.

Grafika w produkcji prezentuję bardzo wysoki poziom wykonania, podobnie sprawa ma się do efektów dźwiękowych - strzały i wybuchy brzmią jak trzeba, a dynamiczna muzyka mobilizuje nas do dalszej walki.

Do naszej dyspozycji zostały udostępnione całe połacie wyposażenia.
Fabuła, choć jest dość prosta, zachęca do odkrywania dodatkowych sekretów. W czasach, gdy ludzie zniknęli  z powierzchni ziemi ostatni robot stojący na straży ludzkości musi odnaleźć księżniczkę znającą sposób na uratowanie populacji. To założenie stanowi dla nas pretekst do ukończenia kilkunastu misji, w których przyjdzie nam walczyć z najróżniejszymi adwersarzami. Walka jest dynamiczna i świetnie zbalansowana. Szkoda jednak, ze całą grę da się ukończyć w kilka godzin.

Osłonowy system walki spisuję się znakomicie.
Epoch'a polecam szczególnie jako idealny materiał do odstresowania po szkole/pracy. Jest to świetna produkcja do krótkiego wniknięcia w postapokaliptyczny świat z dynamiczną, taktyczną rozgrywką na najwyższym poziomie.

Tomasz Depczyński
Radioaktywny Redaktor


Gra dostępna w sklepie Google Play i App Store.
Gameplay:

   Platformy: Android, iOS

   Plusy:
     + Proste założenia
     + Dobra grafika
     +Świetny, zręcznościowy system walki
     + Oprócz kampanii dostępna jest walka na arenach
    

   Minusy:
     - Po pewnym czasie staję się odrobinę powtarzalna
     - Krótka
     - Postapokalipsa pełni tylko role tła.
     


   Sedno klimatu: Graficzne pejzaże zniszczenia.Radioaktywny Ranking!
Jak oceniasz Epoch? Podobał Ci się artykuł? Daj nam o tym znać!

0 komentarze:

Prześlij komentarz