poniedziałek, 24 listopada 2014

[ZAPOWIEDŹ] The DivisionThe Division to postapokaliptyczna gra sieciowa, będąca połączeniem gry akcji, Rpga i strzelanki. Całość sygnowana jest przez Toma Clancys'ego - niemal kultowego pisarza sensacyjnego za Stanów Zjednoczonych. Jak sygnatura znanego autora wpłynie na tło i fabułę, tej, jakby się na pierwszy rzut oka wydało zwykłej gry MMO? O tym dowiecie się z poniższego tekstu, ale już teraz zdradzę Wam odpowiedź - zapowiada się, że naprawdę dobrze!


Podczas rozgrywki w czasie rzeczywistym będziemy oglądać mapę postapokaliptycznego Nowego Yorku.

Akcja gry, której rys określił sam Tom Clancy rozgrywa się w niedalekiej przyszłości na terenie Nowego Yorku, który został wyludniony w skutek morderczej epidemii wirusa przenoszonego na skażonych banknotach dolarowych. Resztka ocalałej ludności jest w stanie zrobić wszystko by przeżyć za wszelką cenę, rozwijają się więc patologie i przestępczość.


Gra ma zachwycać prawdziwie next-genową oprawą graficzną.


Gracz wciela się w rolę członka tytułowego tajnego oddziału, stworzonego do zaprowadzenia porządku na terenie upadłej metropolii. Rozgrywka opiera się przy tym na wieloosobowej kooperacji, przez co cały oddział będzie składał się tylko z żywych graczy. Aby uchronić Nowy York przed całkowitą zagładą będziemy musieli wykonywać rozmaite misje i zadania na otwartym terenie miasta.

Walka będzie się odbywała w modelu znanym już m.in. z serii Ghost Recon, dominować więc będzie taktyczne podejście do rozgrywki, a także wykorzystywanie systemu osłon.

Produkcja zapewni także najwyższej jakości oprawę graficzna, a także nowatorski system w pełni zniszczalnego otoczenia.

Premiera The Division będzie miała miejsce już w 2015 roku.

Tomasz Depczyński
Radioaktywny Redaktor


Klimatyczny Trailer:

Gameplay:


0 komentarze:

Prześlij komentarz