czwartek, 5 czerwca 2014

[RECENZJA] Dead Island Epidemic


Dead Island Epidemic to gra z gatunku moba stworzona na licencji serii Dead Island przez Stunlock Studios AB.

Rozgrywka opiera się na drużynowej walce, zarówno z hordą nacierających zombie, jak i żywymi przeciwnikami. Gracze podzieleni są na drużyny, które składają się z wybranych przez nich postaci. Do wyboru mamy m.in. typowego tanka Berga, któy specjalizuję się w walkce wręcz, czy idealnej dla buffowania i leczenia drużyny Amber.

W grze występuję kilka trybów rozgrywki. Począwszy od klasycznego dla moba trybu scavenger,  w którym konkurujemy z innymi graczami, aż po tryb hordy w którym stawiamy czoło jedynie zombie.

W przerwie pomiędzy meczami możemy dostosowywać wygląd i wyposażenie naszego bohatera. Rozbudowane zostały także elementy RPG opierające się na drzewku umiejętności rozwijanym w trakcie każdego meczu.

Produkcja zapowiada się świetnie, a wszelkie obawy o połączenie gatunku moba i tematyki zombie milkną w obliczu ogromnej wprost grywalności.

Gra jest ciągle rozwijana i ulepszana. Aktualnie dla wybranych graczy dostępna jest zamknięta beta. Finalnie produkcja ma funkcjonować w ramach darmowego dostępu na platformie Steam.

Tomasz Depczyński
Radioaktywny Redaktor


Gameplay: 

0 komentarze:

Prześlij komentarz